rss
PatRESS News

Zpět

Slavoj Terezín pořádá závod pro amatéry s německým partnerem

23. srpna, 2011

Děčín/Terezín – Už tuto neděli připravuje cyklistický klub Slavoj Terezín společný závod s německým partnerem Sachsen-Tour Interenational. Stokilometrového zápolení „Radrennen für Jedermann“ se startem v Děčíně a cílem v Drážďanech se přitom může zúčastnit, jak už z názvu vyplývá, každý milovník kol.
            „Závod s německou stranou pořádáme trochu recipročně za pomoc při organizaci juniorského Závodu míru, který také překračuje česko-německé hranice. Zatímco Závod míru je pro nejlepší juniorské cyklisty na světě, tak tentokrát se zaměřujeme výhradně na amatéry,“ sdělil prezident spolupořadatelského CK Slavoj Terezín Václav Bureš.
            V neděli je přitom na programu hned několik závodů, z nichž si milovníci kol mohou vybrat. Drážďany doslova ožijí cyklistikou, kde nebudou chybět ani dětská zápolení, nebo i více než dvě stě padesátikilometrový maraton. Jen jediný závod však startuje v České republice, ostatní mají svůj start i cíl pouze v Drážďanech. V Čechách bude zahájena sto jedna kilometrů dlouhá trasa. Ta cyklisty s odbitím dvanácté hodiny vyvede z děčínského Masarykova náměstí do Tisé, Petrovic, Zinnwaldu, Glashütte, Freitalu a stejně jako všechny ostatní tratě skončí také v Drážďanech na náměstí Altmarkt. „My se staráme o českou část závodu. Dále už je akce v režii německého partnera,“ podotkl Bureš s tím, že přihlásit se je možné v děčínském ČEZ Sportcentru od 9 do 11 hodin. Další informace včetně českých instrukcí je možné najít na internetové adrese:
 www.raceday-dresden.de.


 
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

MTB Tour v Litoměřicích ovládl Vít Řehák

MTB Tour dává závodníkům žolíka a divákům pestrý program

MTB Tour láká na Ježka i na historicky nejatraktivnější tratě

Lovosice znovu ožívají cyklistikou“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz