rss
PatRESS News

Zpět

Soutěž o podepsaný kalendář lovosických házenkářů

17. ledna 2013

Litoměřicko - Vyhrajte nástěnný kalendář podepsaný hráči extraligového házenkářského týmu HK .A.S.A. Město Lovosice. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při losování.
            Otázku jsme volili při příležitosti blížícímu se vyhlášení tradiční ankety Sportovec roku Litoměřicka, kterou pravidelně vyhlašuje Litoměřický Deník a Okresní sdružení Českého svazu tělesné výchovy ve spolupráci s Městem Litoměřice. Slavnostní vyhlášení proběhne koncem února a v nominaci ani letos nechybí právě lovosičtí házenkář. Soutěžní otázka o podepsaný kalendář proto zní:
Stal se v loňském roce házenkář Jiří Motl Sportovcem roku Litoměřicka?
 
Soutěž probíhá na našich facebookových stránkách (zde) a je určena pro fanoušky PatRESSu. Pokud je odpověď "ANO" stačí kliknout na "like - To se mi líbí", pokud je odpověď "NE", uveďte to do komentářů. Soutěž probíhá do pátku 25. ledna 2013. Vylosovaný bude na facebooku následně kontaktován. Všem soutěžím přejeme hodně štěstí.
Soutěž o podepsaný kalendář. Stal loni Jiří Motl Sportovcem roku Litoměřicka?

tagy: soutěž, kalendář, házená, Jiří Motl, Sportovec roku Litoměřicka,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Horská výzva 2020 dostala finální podobu

Horská výzva zná termínovku pro rok 2020

Hokejoví reprezentanti se podepíší v Porsche Plzeň

Vyhlášení elit uzavřelo na Pálavě letošní Rock Point – Horskou výzvu“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz