rss
PatRESS News

Zpět

Srba: Střela přišla po čase

16. dubna 2013

Vojtěch Srba se snažil bít za svůj tým.
Lovosice - Velkými emocemi skončilo první kolo nadstavbové části házenkářské extraligy. V něm Lovosice remizovaly na domácí palubovce s Plzní. Vyrovnávací gól ale přišel až po zaznění sirény, když delegát zápasu nařídil sedmimetrový hod. Jediná branka způsobila, že místo Lovosic se velkém radoval tým ze západu Čech. Trenér severočeského týmu HK .A.S.A. Město Lovosice Vojtěch Srba proto v závěru hodně soptil.
 
Vojto, jindy by remíza i potěšila, ale tentokrát to asi tak nebude, že?
Myslím, že po tohle průběhu musíme uznat, že jsme byli nějakých čtyřicet minut horším týmem. Závěr byl takový jaký byl, ale řekl bych, že jsme tu situaci měli zvládnout lépe. Tak, aby k tomuhle prostě nedošlo. Dostali jsme v poslední vteřině branku. Je to trochu o štěstí. Mohl nám balon vypadnout o chvilku později, mohl skončit někomu jinému do ruky, ale bylo to takové, jaké to bylo.
 
Nakolik ta nařízená sedmička byla kontroverzním rozhodnutím?
Mně přišlo, že rozhodčí sedmičku nepískal, rozpažil a delegát to opravil. K tomu nemohu nic dodat. Osobně mi přišlo, jelikož jsem čas kontroloval, že střela soupeře přišla po čase.
 
Utkání bylo trochu jak na horské dráze, byl tam nějaký moment, který zápas rozhodl?
Klíčové bylo to, že jsme v závěru dvakrát inkasovali. Dali jsme branku, odskočili na 25:22, ale za deset vteřin jsme gól dostali zpátky. To hodně ovlivnilo konec. Měli jsme být klidnější a ne, že jsme soupeře nechali skórovat. Měli jsme smůlu. Honza v závěru podklouzl, dostali jsme lacinou branku, Pepovi, který měl dvě tři pěkné akce, to vypadlo z ruky a spadne to k soupeři. To tak někdy je, no...
 
Jak je remíza velkou ztrátou?
Každopádně je to ztráta v domácím prostředí. Ten, kdo chce být nahoře, musí bodovat naplno a to se nám nepovedlo. Fanoušci a atmosféra, kterou nám vytvořili, byli perfektní.


tagy: házená, Lovosice, extraliga, Tipgames, Vojtěch Srba, Plzeň, rozhovor,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz