rss
PatRESS News

Zpět

Stříbrná házenkářská elita má svoji zálohu

9. září, 2011

Lovosice – Lovosická házenkářská elita bude mít svoji zálohu. Ke stříbrnému extraligovému týmu HK .A.S.A. Město Lovosice totiž přibyla „béčková“ sestava. Ta se bude utkávat s konkurenty v Severočeské lize.
„V nové sezóně se tak diváci budou moci těšit na zajímavá derby. Chlapským B týmem jsme chtěli dát možnost pokračovat s házenou klukům, kteří se neprobojují do úzké sestavy áčka. Kostru nově vytvořeného týmu tak budou tvořit především starší dorostenci, které v rámci možností budou doplňovat i kluci z A týmu,“ vysvětlil záměr nový předseda oddílu Ondřej Landa, když podotkl, že další skupinou v celku budou tvořit hráči, kteří ať už z pracovních, nebo jiných důvodů nemohou absolvovat plnou zátěž tréninků elity Lovosic. „Počítáme také s házenkáři střední generace, kteří by rádi všem kolem připomněli, jak se hrála házená před deseti, patnácti a možná i dvaceti lety,“usmál se s nadhledem Landa.
            Vůbec poprvé se letos lovosické chlapské béčko postaví ostře na hřiště už tento víkend. V neděli ho totiž čeká zápas v Liberci.


 
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz