rss
PatRESS News

Zpět

Sýkora: Povedlo se mi to lépe, než jsem čekal

1. listopadu 2013

Miloslav Sýkora a jeho radost v plné hale.
Lovosice - S devíti brankami byl nejlepším střelcem ostře sledovaného duelu házenkářské extraligy mezi jeho Lovosicemi a hostující Duklou. Také díky němu se tým HK .A.S.A. Město Lovosice radoval z parádní výhry nad věčným rivalem 31:26. Svým výkonem tentokrát zazářil Miloslav Sýkora, který navíc před televizními kamerami senzačně nahradil zraněného Jiřího Motla. Ten ho za výkon nezapomněl po utkání pochválit a to se od reprezentačního hráče určitě počítá.
 
Co víc si přát než porazit Duklu navíc s takovým průběhem?
Pro nás je to rozhodně super, protože i nadále si držíme domácí neporazitelnost.  Uhrát takový výsledek s Duklou je samozřejmě dvojnásobná radost.  
 
Byl jsem nejlepší střelec a za výkon tě pochválil i kolega Motl. Tím se radost ještě násobí, ne?
Spokojený jsem, to je jasný! Určitě to ale mohlo být ještě o nějaký ten gól lepší - něco jsem nedal, něco byla tyčka. Na druhou stranu mi tam zase spadly střely, které třeba vůbec nemusely, takže v součtu je to takhle dobrý.
 
Co to, že váš výkon a i výsledek byl tak jednoznačný?
Dukla se od začátku sezóny nachází pod velkým tlakem, kterého jsme vlastně dokázali využít. Na začátku druhé půle jsme utekli o čtyři góly, v tu chvíli to na soupeře prostě nějak padlo a tím si myslím, že jsme to uhráli. Chvilku jsme měli i štěstí a k tomu nám výborně fungovala obrana, za kterou to zavíral Artur. To je celé.
 
Diváci tu v hale hned od začátku pořádně zatopili pod kotlem. O kolik se hrálo lépe?
Vždy, když se hraje televizní utkání, tak chodí výrazně méně lidí. Tentokrát tomu tak nebylo, hala byla narvaná a je super hrát před takovým publikem.
 
S čím jste do utkání vstupovali. Chyběl Jirka Motl, takže co se ti honilo hlavou?
Já na tuhle šanci čekal celou sezónu, do hry jsem se moc nedostal. Štěstí v neštěstí pro mě bylo právě to Jirkovo zranění nohy. Do utkání jsem šel s tím, že musím ukázat to, co umím a vlastně se mi to povedlo lépe, než jsem sám čekal.

>>Fotogalerie

Miloslav Sýkora v akci. Miloslav Sýkora.

tagy: házená, Lovosice, extraliga, Dukla Praha, Sýkora, rozhovor,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz