rss
PatRESS News

Zpět

Tahač MKR ozářila olympijská pochodeň

28. června 2012

Jeden z pořadatelů ukazuje trasu olympijské pochodně po Nittinghamu
Donington/Nottingham – Necelý měsíc zbývá do začátku Olympijských her v Londýně a olympijská pochodeň se už blíží do centra hlavního dění. Ve čtvrtek dorazila do Nottinghamu a byla u toho také truckracingová stáj MKR Technology. Tým ze severu Čech byl s tahačem Adama Lacka jako jediný součástí doprovodné akce, jež měla poukázat na pátou zastávku evropského šampionátu závodních tahačů, která se o víkendu jede právě na britských ostrovech. Závody nyní hostí od Nottinghamu nedaleký Donington.
            „Když jsme byli osloveni, abychom se podobné akce účastnili, ani na vteřinu jsme neváhali. Byla to výborná příležitost ukázat se široké veřejnosti. Jedním z nápadů bylo, že bychom slavnou pochodeň i přímo na závodním tahači popovezli, ale olympijská akce je reklamou neposkvrněná, což přímo před závody nebylo možné připravit, i tak jsme se setkali s velkým ohlasem a zájmem,“ sdělil manažer týmu Karel Neffe, který sám olympijské poměry v minulosti zažil přímo na vlastní kůži jako člen reprezentačního výběru českých veslařů v Pekingu. „Každému bych tu atmosféru přál zažít. Olympiáda je vskutku mimořádná událost a bylo velmi příjemné opět malinko pocítit tu výjimečnost v ovzduší,“ podotkl Neffe, když připomněl, že na místě, kam pochodeň následně dorazila, se i v deštivém počasí sešlo plné náměstí lidí a celou show přenášela zpravodajská stanice BBC.

Tahač MKR v NottinghamuNa nakládání tahače dohlíželi i strážníci.tagy: MKR Technology, truckracing, tahače, Neffe, Olympiáda, pochodeň, Nottingham,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Maroko skončilo vítězstvím i slzami

Po bronzu je van den Brink už druhý

Van den Brink je už celkově třetí

Kamion MKR ovládl v Maroku 5. etapu.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz