rss
PatRESS News

Zpět

Tahač MKR si zkusil i pilot Formule 1

18. září 2013

Sébastien Buemi s týmem MKR Technology.
Židovice/Hungaroring - Severočeská truckracingová stáj MKR Technology byla již tradičním hostem maďarské zastávky WSR - World Series by Renault na okruhu Hungaroring. Závodní tahač si tak letos vyzkoušel i testovací pilot Formule 1 Sébastien Buemi.
            "Jde o velkou show, kterou si jako hosté sami velmi užíváme. Tentokrát to totiž nejsme my, kdo závodí, ale ti, kteří zpestřují doprovodný program, stejně jako závodní stáj formule Red Bull. Jde o velkou, divácky sledovanou akci a jsem rád, že i letos jsme mohli být u toho," vysvětlil manažer týmu MKR Technology Karel Neffe.
            Série WSR je velmi populární program sestavený ze závodů evropského šampionátu Formule Renault 3,5 a 2,0, Megane Trophy a Europcup Clio. Zastávka na maďarském Hungaroringu byla osmou z jedenácti. Severočeské trucky se na závodním okruhu střídaly v rámci doprovodného programu v exhibicích s týmem Formule 1 Red Bull. Svezení si v kokpitu závodního tahače nenechal ujít ani švýcarský pilot Sébastian Buemi, někdejší závodník stáje Scuderia Toro Rosso a dnes testovací jezdec Red Bullu. "Akce na Hungaroringu krásně zapadla do našeho závodního kalendáře, ve kterém jsme mezi zastávkou v Mostě a následujícím Zolderem měli pauzu. Jde o poměrně blízký okruh, takže jsme si takové pozvání nemohli nechat ujít a navíc to bylo příjemné odreagování," dodal Neffe, když připomněl, že tahače stáje MKR Technology se už v následujícím víkendu představí v rámci osmého dílu svého evropského šampionátu v belgickém Zolderu.


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače, Lacko, Hungaroring, Buemi, Formule 1,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Maroko skončilo vítězstvím i slzami

Po bronzu je van den Brink už druhý

Van den Brink je už celkově třetí

Kamion MKR ovládl v Maroku 5. etapu.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz