rss
PatRESS News

Zpět

Tým MKR Technology už vyjel do Istanbulu

6. května 2012

Mario Kress
Židovice – Už není cesty zpátky. Severočeský tým MKR Technology se vydal na první zastávku letošního šampionátu závodních tahačů. Cílová stanice: Istanbul. Tentokrát ale jde o logisticky nejnáročnější podnik celé sezóny.
            „Abychom celý tým včetně veškerého nutného zázemí dostali do Turecka, znamenalo to týdny příprav a hodiny papírování. Takřka všechno muselo být zváženo, zapsáno a do největšího detailu zaznamenáno. Využíváme navíc takřka všech dopravních možností, když se nejprve přesouváme po vlastní ose, materiál pluje trajektem a lidská posádka letí. Všechno už naštěstí zdárně opustilo naše zázemí v Židovicích,“ oddechl si manažer týmu MKR Technology Karel Neffe.
            Tým vyjížděl na cestu za prvním závodem, který je na programu v nadcházejícím víkendu, tuto neděli večer. V pondělí večer pak vyplouvá trajekt z Terestu do Istanbulu. „Zatímco celá lidská posádka díky letadlu bude v Turecku už v noci z úterka na středu, materiál připluje ve čtvrtek dopoledne a hned na autodromu začnou veškeré přípravy. V sobotu se závodí, takže času není mnoho. Horší to ale bude o týden později, kdy se všichni přesouváme hned na další závod do Misana,“ podotkl Neffe.
            Na první letošní cestu za závody severočeským truckerům pršelo. Náladu si tím ale nikdo zkazit nenechal. „Počasí nic moc, ale pokud to má znamenat, že nám prší štěstí, tak ať klidně lije, jako z konve,“ usmál se mechanik Jakub Čaněk.

MKR TechnologyMKR Technologytagy: MKR Technology, truckracing, tahače, Istanbul,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Maroko skončilo vítězstvím i slzami

Po bronzu je van den Brink už druhý

Van den Brink je už celkově třetí

Kamion MKR ovládl v Maroku 5. etapu.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz