rss
PatRESS News

Zpět

V Jeseníkách odstartuje extrémní čtyřiadvacítka

10. červenec 2014

Kouty - Pořadatelé seriálu Rock Point - Horská výzva chystají další těžký závod. Hned první listopadový den v Jeseníkách odstartuje nejtěžší běžecká čtyřiadvacítka v Česku.
            "Horské běhy a survivalové závody se těší stále větší oblibě, a tak jsme se rozhodli připravit další extrémní závod, který volně naváže na naše již připravované akce a výzvy. Listopad tak začne jednorázovkou Rock Point - Horská výzva 24," sdělil hlavní organizátor Pavel Zitta.
            Závod na 24 hodin odstartuje 1. listopadu v Jeseníkách. Hodně extrémní okruh Kouty - Dlouhé stráně - Kouty je dokonce papírově těžší, co do převýšení, než v Česku známá 24hodinovka na Lysé Hoře. "Chceme zaujmout nejen samotné účastníky, ale také fanoušky, kteří nebudou moci na místo přímo dorazit, a tak chystáme rozsáhlé informační kanály a intenzivní on-line servis nejen co do zobrazování průběžných výsledků, ale také fotografií, videí a ohlasů," svěřil se pořadatel Rock Point - Horské výzvy 24 Pavel Zitta.
            Již brzy bude zpřístupněna nové sekce na webu závodu věnovaná přímo 24hodinovce. Od srpna pak pořadatelé hodlají spustit registraci.

tagy: Rock Point, outdoor, závody, Horská výzva, Zitta, Jeseníky, 24,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Rock Point – Horská výzva se rozšíří o závod na Vysočině

Pálavským závodem vyvrcholila letošní Rock Point - Horská výzva

Rock Point – Horská výzva finišuje na Pálavě

Horská výzva byla po řádění vichru opravdovou výzvou“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz