rss
PatRESS News

Zpět

V Mostě bude s Rudou z Ostravy i olympijské zlato

28. srpna 2012

Hosty MKR bude Ruda z Ostravy i zlatá Knapková
Most/Židovice – Zlatá olympijská medaile z Londýna nebo živý maskot týmu Ruda z Ostravy. I taková zpestření pro návštěvníky chystá u svého zázemí v paddocku během víkendových závodů Mistrovství Evropy závodních tahačů na domácím okruhu v Mostě severočeský tým MKR Technology.
            „Domácí zastávka šampionátu je pro nás jednou z největších událostí v sezóně. Je tu mnohem více našich partnerů, ale především fanoušků a rodinných příslušníků. Chceme, aby si to tu každý opravdu užíval i v době mezi závody a během nich nás maximálně podporoval, proto je také doprovodný program bohatší a nemůže chybět ani řada známých osobností,“ sdělil manažer týmu MKR Technology Karel Neffe.
            Velkým lákadlem je rozhodně zlatá olympijská medaile z nedávno uplynulých Her v Londýně veslařky Mirky Knapkové. „Všichni jsou na ni zvědaví a Mirka slíbila, že ji nezapomene vzít s sebou,“ potvrdil Neffe.
            Bez koho by se závody na mosteckém autodromu už nemohly obejít, je známý komik a bavič Ruda z Ostravy. Ten byl loni pasován do role živého maskota týmu poté, co severočeská stáj MKR jako první v historii truckracingu dokázala svými třemi piloty zabrat kompletní stupně vítězů. „Tuž a to ti říkám, že to letos dokážeme znovu, i kdybych měl ostatním vypustit ventilky,“ usmál se Ruda z Ostravy.


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače, Ruda z Ostravy, Mirka Knapková, zlatá medaile, Londýn,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Nikolajev získal dakarský zlatý hattrick

Van Kasterena zastavily technické potíže

Van Kasteren zajel životní výsledek

Zrádné duny v 7. etapě věznily posádky“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz