rss
PatRESS News

Zpět

V Mostě bude s Rudou z Ostravy i olympijské zlato

28. srpna 2012

Hosty MKR bude Ruda z Ostravy i zlatá Knapková
Most/Židovice – Zlatá olympijská medaile z Londýna nebo živý maskot týmu Ruda z Ostravy. I taková zpestření pro návštěvníky chystá u svého zázemí v paddocku během víkendových závodů Mistrovství Evropy závodních tahačů na domácím okruhu v Mostě severočeský tým MKR Technology.
            „Domácí zastávka šampionátu je pro nás jednou z největších událostí v sezóně. Je tu mnohem více našich partnerů, ale především fanoušků a rodinných příslušníků. Chceme, aby si to tu každý opravdu užíval i v době mezi závody a během nich nás maximálně podporoval, proto je také doprovodný program bohatší a nemůže chybět ani řada známých osobností,“ sdělil manažer týmu MKR Technology Karel Neffe.
            Velkým lákadlem je rozhodně zlatá olympijská medaile z nedávno uplynulých Her v Londýně veslařky Mirky Knapkové. „Všichni jsou na ni zvědaví a Mirka slíbila, že ji nezapomene vzít s sebou,“ potvrdil Neffe.
            Bez koho by se závody na mosteckém autodromu už nemohly obejít, je známý komik a bavič Ruda z Ostravy. Ten byl loni pasován do role živého maskota týmu poté, co severočeská stáj MKR jako první v historii truckracingu dokázala svými třemi piloty zabrat kompletní stupně vítězů. „Tuž a to ti říkám, že to letos dokážeme znovu, i kdybych měl ostatním vypustit ventilky,“ usmál se Ruda z Ostravy.


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače, Ruda z Ostravy, Mirka Knapková, zlatá medaile, Londýn,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

V cíli Dakaru jsou poprvé všechny kamiony od MKR Technology

Kvartet severočeských renaultů míří do poslední etapy

Ve zkrácené etapě Huzink těsně pod pódiem

Do 9. etapy vyjely všechny kamiony, hybrid dojel 5.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz