rss
PatRESS News

Zpět

V neděli dostanou hokejoví fanoušci Plzně dárek

13. únor 2015

Diváci utkání HC Plzeň vs. Kometa Brno se mohou těšit na maskota a podsedáky. Plzeň – Dárek si odnesou návštěvníci nedělního extraligového hokejového utkání, kdy na sebe narazí domácí Plzeň se soupeřem z Brna. Pro tři tisíce fanoušků budou nachystány „podsedáky“ s logem domácího týmu HC Škoda Plzeň. Partnerem utkání je totiž Porsche Plzeň, která pro sportovní fandy připravila praktickou pozornost.
                „Chtěli jsme sportovní diváky potěšit něčím speciálním, a proto jsme se rozhodli připravit unikátní podsedáky, které nebudou jen jednorázovou záležitostí. Dbáme na to, aby u nás byli zákazníci vždy mimořádně spokojeni a z toho vyplynula i potřeba nachystat dárek, ze kterého budou mít fanoušci radost dlouhodobě. Původně jsme měli být partnery utkání už na domácím zápase se Spartou, ale velká zásilka, čítající právě tři tisíce podsedáků, se nám pozastavila na cestě od výrobce. Fanoušky jsme ale o tenhle praktický předmět nechtěli připravit, a tak jsme se domluvili na změně termínu, který věřím, že bude i více vyhovovat rodinám s dětmi a na duel s Kometou budou diváci dlouho vzpomínat,“ sdělil Bohumil Šrámek, ředitel Porsche Plzeň, které ceny pro tři tisíce návštěvníků přináší s tím, že podsedáky budou připraveny už na jednotlivých místech ve vybraných sektorech nebo pak budou rozdávány při vstupech na utkání až do vyčerpání zásob.
                Atraktivní zápas osmé Plzně s třetí Kometou Brno začíná v neděli od 15:30 hodin. Před utkáním Porsche Plzeň před stadion přiveze modely nová Škoda Fabia jak v klasické krátké, tak už i ve verzi combi. Oba vozy si diváci budou moci detailně prohlédnout před halou a uvidí je i během přestávek jezdit po ledě. „Aby těch odměn nebylo málo. Na první přestávku jsme připravili soutěž ve střelbě na bránu, ze které si každý ze tří vybraných soutěžících nakonec odnese hodnotnou poukázku. Po celou dobu zápasu navíc hostesky budou vyplňovat soutěžní karty, z nichž vylosovaný výherce získá novou fabii na celý rok. Věřím, že nedělní zápas i proto přiláká co nejvíce fanoušků, kteří domácí tým poženou za vítězstvím,“ přeje si ředitel Porsche Plzeň Bohumil Šrámek.
 

tagy: hokej, Plzeň, Brno, Porsche, sport,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Horská výzva zná termínovku pro rok 2020

Hokejoví reprezentanti se podepíší v Porsche Plzeň

Vyhlášení elit uzavřelo na Pálavě letošní Rock Point – Horskou výzvu

Závěrečná Rock Point – Horská výzva v sobotu vzpomene i na Karla Gotta“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz