rss
PatRESS News

Zpět

V otřesném zápase Lovosice prohrály s Duklou

1. května 2013

Trenér Lovosic Srba na lavičce
Praha – Tohle byl jeden z nejhorších zápasů Lovosic! Přestože je letošní házenkářská extraliga nesmírně vyrovnaná, tak páté nadstavbové kolo mezi pražskou Duklou a Lovosicemi tomu výsledkem vůbec neodpovídalo. Výsledek 25:19 ale ani správně nezobrazuje, že by Dukla měla být o tolik lepší. Diváci prostě jen viděli nesmírně ošklivý zápas, kde jeden tým předváděl horší házenou víc než ten druhý.
 „Bez pochyby jsme předvedli absolutně nepochopitelný první poločas, kdy jsme nastoupili s nulovým nasazením, s nulovým důrazem v obranné části a to jsme samozřejmě přenesli i do té útočné fáze. Najednou, když prohráváme o deset, tak zvedneme hlavu, což je sice pozitivní, že jsme tu odehráli jakžtakž výsledek, ale průběh je otřesný! Takhle se o nejvyšší příčky nehraje,“ nemohl uvěřit předvedené hře svých svěřenců trenér HK .A.S.A. Město Lovosice Vojtěch Srba.
Než se lovosický tým vzpamatoval, prohrával na Dukle 3:0. Míč padal z rukou i těm nejzkušenějším a branku soupeře navíc výborně střežil domácí Petržala. Po první půli to vypadlo na opravdový debakl, když světelná tabule ukazovala stav 18:9. Hosté se v druhém poločase dokázali zmátořit a soupeře pustili jen k sedmi proměněným střelám. V ruzyňských kasárnách, kam dorazil autobus lovosických fanoušků, se ale střelecký den opravdu nekonal, a tak utkání skončilo rozdílem šesti branek 25:19. „Teď se v šatně nic dít nebude, ale hned další den to na tréninku s chladnou hlavou vyhodnotíme. Z takového utkání jásat nemůžeme,“ podotkl Srba.
Lovosice v neděli čeká další venkovní utkání, když zajíždějí na západ Čech do Plzně. „Je tu krátká doba na minimální přípravu a regeneraci, ale to máme všichni úplně stejné. Musíme se holt zmobilizovat, abychom podali co nejlepší výkon,“ řekl odhodlaně Vojtěch Srba.
Severočeši navíc opět mohou spoléhat na podporu svých fanoušků, kteří se chystají za svým týmem znovu hromadně vyjet.
 
Dukla – Lovosice 25:19 (18:9)
Nejlepší střelci Dukly: Lehocký 6, Polášek 5, Sviták 3, Šik 3, Kotrč 3
Nejlepší střelci Lovosice: Jonáš 5/4, Chroustovský 3, Motl 3
Sedmimetrové hody: 0/0 – 5/4, vyloučení: 3 - 4, rozhodčí: Hanák, Novák, diváků: 280
 
Fotogalerie


tagy: házená, Lovosice, extraligy, Tipgames, Dukla, Praha, Srba,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz