rss
PatRESS News

Zpět

Vítězové Lacko a Knapková si blahopřáli v Barceloně

5. června 2013

Adam Lacko a Mirka Knapková. Foto: Klára Kress
Barcelona/Židovice - Loni ho přijela podpořit jako čerstvá olympijská vítězka na závody do Mostu, nyní se pilot severočeské truckracingové stáje MKR Technology Adam Lacko setkal se skifařkou Mirkou Knapkovou jako s čerstvou mistryní Evropy. Potkali se na letišti v Barceloně, když se oba vraceli domů jako vítězové. Lacko vyhrál závod mistrovství Evropy ve španělské Navaře, Knapková slavila evropský titul ze Sevilly.
            "Posádka českých reprezentantů se vracela stejným letadlem z Barcelony do Prahy. Náš původní let z Bilbaa do Barcelony byl zrušen, takže jsme letěli jiným spojem a trochu jsme trnuli, jestli ten navazující do Prahy vůbec stihneme. Najednou jsme v Barceloně narazili na Mirku a jak jsme se hned dozvěděli, tak i na další úspěšné veslaře, kteří s námi letěli. V tu ránu bylo po nervozitě. Bylo moc příjemné zjistit, jak se jim dařilo. Vzájemně jsme si pogratulovali, prohodili pár vět a nasedli na letadlo," usmál se po milém setkání Adam Lacko.
            Skifařka Mirka Knapková v Seville získala zlatý hattrick. Nyní je totiž úřadující olympijskou vítězkou, mistryní světa a evropskou šampionkou. To Adam Lacko na závodním okruhu v Navaře dokázal při závodech tahačů jako první Čech vyhrát a díky němu letos poprvé při evropském šampionátu zahrála česká hymna.


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače, Lacko, Navarra, Knapková, skif,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Dakarské kamiony míří do Sosnové

Nikolajev získal dakarský zlatý hattrick

Van Kasterena zastavily technické potíže

Van Kasteren zajel životní výsledek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz