rss
PatRESS News

Zpět

Vítězové Lacko a Knapková si blahopřáli v Barceloně

5. června 2013

Adam Lacko a Mirka Knapková. Foto: Klára Kress
Barcelona/Židovice - Loni ho přijela podpořit jako čerstvá olympijská vítězka na závody do Mostu, nyní se pilot severočeské truckracingové stáje MKR Technology Adam Lacko setkal se skifařkou Mirkou Knapkovou jako s čerstvou mistryní Evropy. Potkali se na letišti v Barceloně, když se oba vraceli domů jako vítězové. Lacko vyhrál závod mistrovství Evropy ve španělské Navaře, Knapková slavila evropský titul ze Sevilly.
            "Posádka českých reprezentantů se vracela stejným letadlem z Barcelony do Prahy. Náš původní let z Bilbaa do Barcelony byl zrušen, takže jsme letěli jiným spojem a trochu jsme trnuli, jestli ten navazující do Prahy vůbec stihneme. Najednou jsme v Barceloně narazili na Mirku a jak jsme se hned dozvěděli, tak i na další úspěšné veslaře, kteří s námi letěli. V tu ránu bylo po nervozitě. Bylo moc příjemné zjistit, jak se jim dařilo. Vzájemně jsme si pogratulovali, prohodili pár vět a nasedli na letadlo," usmál se po milém setkání Adam Lacko.
            Skifařka Mirka Knapková v Seville získala zlatý hattrick. Nyní je totiž úřadující olympijskou vítězkou, mistryní světa a evropskou šampionkou. To Adam Lacko na závodním okruhu v Navaře dokázal při závodech tahačů jako první Čech vyhrát a díky němu letos poprvé při evropském šampionátu zahrála česká hymna.


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače, Lacko, Navarra, Knapková, skif,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

V cíli Dakaru jsou poprvé všechny kamiony od MKR Technology

Kvartet severočeských renaultů míří do poslední etapy

Ve zkrácené etapě Huzink těsně pod pódiem

Do 9. etapy vyjely všechny kamiony, hybrid dojel 5.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz