rss
PatRESS News

Zpět

Volejbalisté se utkají o uzenou kýtu

2. července 2013

Milan Čech zve k tradičnímu turnaji v Křešicích
Křešice – Už pošesté mohou volejbaloví nadšenci bojovat „O uzenou kejtičku“. Na beachvolejbalovém hřišti v Křešicích se tento pátek uskuteční tradiční oblíbený amatérský turnaj, na který se mohou přihlásit všichni milovníci tohoto plážového sportu. Letos přitom nad oblíbenou akcí dlouho visel otazník.
            "Velká voda nám v Křešicích způsobila velké problémy. Zničené hřiště nebylo nic ve srovnání s pasekou, kterou nám povodně natropily v domech. Dlouho jsme zvažovali, jestli turnaj uspořádáme, ale nakonec jsme se do něj pustili, protože bylo potřeba si trochu odpočinout a přijít na jiné myšlenky," sdělil hlavní organizátor Milan Čech.
            Dnes už tradiční turnaj je určen výhradně pro neregistrované hráče volejbalu a beach volejbalu. Letos je počet družstev omezený na šestnáct dvojic. "Když to řeknu blbě, kdo zaváhá nehraje. Pokud to ale s popularitou turnaje půjde stále nahoru, asi se nevyhneme dvoudenní variantě, ale zatím jsme se rozhodli to takto omezit. Roztleskávačky, fandové, média a náhodní kolemjdoucí jsou ale vždy vítání," usmál se Milan Čech.
            Turnaj odstartuje v pátek v 8:45 hodin na hřišti v Křešicích u restaurace U Henschů. Prezentace probíhá od 8 do 8:30 hodin a zájemci o účast se mohou přihlásit buď dopředu na email: mln.cech@seznam.cz nebo pak přímo na místě v den konání turnaje. Startovné je 150 Kč na dvojici. "Akci děláme přednostně pro zábavu a zdravý pohyb. Tradičně se bojuje právě o uzenou kejtičku, ale ceny máme připraveny pro všechna družstva a navečer je přichystáno grilování a malé překvapení. Loni turnaj skončil úspěšně, tak věřím, že to tak bude i letos," dodal Milan Čech.
Rozpis turnaje zde.


tagy: Křešice, turnaj, Čech, volejbal, beach,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Rock Point – Horská výzva se rozšíří o závod na Vysočině

Pálavským závodem vyvrcholila letošní Rock Point - Horská výzva

Rock Point – Horská výzva finišuje na Pálavě

Horská výzva byla po řádění vichru opravdovou výzvou“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz