rss
PatRESS News

Zpět

Výherce vylosoval Svatopluk Henke

30. leden 2014

Výherce vylosoval Svatopluk Henke, bývalý cyklistický reprezentant. ČR – Trojice výherců naší soutěže o předměty závodního týmu Buggyra může poděkovat někdejšímu cyklistickému reprezentantovi Svatoplukovi Henkemu. Právě jeho ruka z ošatky vytáhla tři šťastlivce.
Přestože cyklistika s truckracingem nemám na první pohled příliš společného, opak je pravdou. Oba sporty totiž vzájemně spojuje právě projekt PatRESS, a tak jsme v průběhu soustředění cyklistického týmu Slavoj Terezín požádali současného ředitele nejprestižnějšího etapového podniku pro juniorské jezdce na světě - Závodu míru juniorů, pana Svatopluka Henkeho, aby sáhnul do „osudí“. Z cen, které do soutěže věnoval závodní tým Buggyra, pak vylosoval trojici, která správně odpověděla na soutěžní otázku. Hlavní cenu v podobě trika a čepice dostane Karel Cink, druhou si odnese Radim Balner a třetí Michal Hošek. Jak z losování vyplývá, štěstí se v krátké době podruhé usmálo na Radima Balnera, z čehož vyplývá, že vracet se na stránky PatRESS.cz se rozhodně vyplatí. Všem výhercům blahopřejeme a soutěžím dál přejeme hodně štěstí, protože nějakou další soutěž jistě v brzké době opět připravíme.
 
Výsledky:
Otázka: „Kterou etapu letošního ročníku Rallye Dakar dojížděla posádka týmu Tatra Buggyra Racing s pilotem Martinem Kolomým do cíle po třech kolech?“
Správná odpověď: b) 6. etapu
 
Výherci (ceny):
1. Karel Cink (triko + čepice)
2. Radim Balner (čepice + “machršňůra”)
3. Michal Hošek (přívěsek Buggyra)

tagy: soutěž, Buggyra, čepice, triko, Henke,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Rock Point – Horská výzva se rozšíří o závod na Vysočině

Pálavským závodem vyvrcholila letošní Rock Point - Horská výzva

Rock Point – Horská výzva finišuje na Pálavě

Horská výzva byla po řádění vichru opravdovou výzvou“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz