rss
PatRESS News

Zpět

Vyhrajte dres mistra s podpisem Štybara a Šimůnka

27. ledna 2012

Cyklonovinky a PatRESSČR – Při příležitosti nedělního mistrovství světa v cyklokrosu, kde Česká republika očekává útok na další duhový trikot, připravil PatRESS ve spolupráci s cyklistickým serverem Cyklonovinky.cz speciální soutěž. Vítěz může získat dres českého mistra v cyklokrosu pro rok 2012 podepsaný od dvou největších želízek v ohni – Zdeňka Štybara a Radomíra Šimůnka.
            „Jediné, co soutěžící musí udělat, tak vymyslet nejvtipnější komentáře pod trojici vybraných snímků od PatRESSu, které jsou k nalezení na facebookovém profilu Cyklonovinek. Přestože soutěž trvá až do 5. února, tak větší šanci na vítězství má samozřejmě ten, kdo vtipnou hlášku vloží co nejdříve. Vítězem se totiž stane komentátor, který u svého textu bude mít nejvíce hlasů v podobě „To se mi líbí“. Rozhodnou o něm tedy samotní čtenáři,“ připomněl důležité informace šéfredaktor portálu Cyklonovinky.cz Filip Švestka.
            Právě server Cyklonovinky je novým partnerem PatRESSu. Čtenáři se proto mohou těšit na další soutěže či společné akce. Tentokrát stačí vymyslet jen vtipnou hlášku pro některou z cyklistických snímků s českým reprezentantem Matějem Zahálkou, slovenským Peterem Saganem a dvojici holandských jezdců.
Více informací naleznete zde.


tagy: dres, Štybar, Šimůnek, soutěž, autogram, Cyklonovinky
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

MTB Tour v Litoměřicích ovládl Vít Řehák

MTB Tour dává závodníkům žolíka a divákům pestrý program

MTB Tour láká na Ježka i na historicky nejatraktivnější tratě

Lovosice znovu ožívají cyklistikou“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz