Vyhrajte dres úřadujícího mistra Petra Benčíka | PatRESS.cz - sportovní zpravodajství
rss
PatRESS News

Zpět

Vyhrajte dres úřadujícího mistra Petra Benčíka

10. února 2012

ČR – Máme tu další soutěž! Po podepsaném dresu od cyklokrosařů Zdeňka Štybara a Radomíra Šimůnka je tentokrát při příležitosti náhlého ukončení kariéry trojnásobného mistra České republiky v silniční cyklistice Petra Benčíka ve hře právě jeho aktuální mistrovský trikot, na němž samozřejmě nebude chybět ani „Bejkův“ autogram.
            Soutěž vyhlašuje PatRESS opět ve spolupráci s cyklistickým serverem Cyklonovinky.cz a bude velmi podobná té předchozí. Tentokrát je potřeba vymyslet nejvtipnější komentář právě ke kuriózním fotografiím cyklisty Petra Benčíka, který v uplynulém týdnu jako úřadující mistr republiky překvapivě ukončil svou hvězdnou kariéru, během níž jako jediný dokázal zkompletovat sbírku nejcennějších mistrovských kovů ze všech možných kategorií. „Počítám, že mezi veterány titul jednou získám, abych měl opravdu všechny,“ mrknul Petr Benčík, který svůj aktuální trikot podepsal a věnoval do naší soutěže.
            Zápolení probíhá opět na facebookových stránkách Cyklonovinek. Podmínky a další informace se dočtete zde. Soutěž bude probíhat až do 26.2.2012, ale šanci nasbírat nejvíce palců nahoru – „To se mi líbí“ má soutěží, který pod fotografii komentář vloží co nejdříve. PatRESS Vám přeje hodně štěstí.


tagy: dres, Benčík, soutěž, autogram, Cyklonovinky
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Extrémní cyklo maraton pomáhá i libochovickému Kubovi

47. ročník Závodu míru juniorů vyhrál Belgičan Evenepoel

Vacek vyhrává etapu do Altenbergu

Legendy otevřely v Terezíně muzeum závodní cyklistiky“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz