rss
PatRESS News

Zpět

Za všechno vlastně může strážník Rotbauer

20. června 2013

Superpolicista vytvořil nechtěně superpovodeň.
Fejeton - PatRESS.cz odhalil skutečného původce zuřivých povodní. Jak snímek dokazuje, za vším stojí třebenický superpolicista Tomáš Rotbauer. V realitě ztvárněný živý akční hrdina současnosti dokáže zcela sám zadržet desítky pachatelů trestné činnosti, lapků a celostátně hledaných, jednu věc ale zadržet tentokrát nedokázal. Jeho proud vytvořil superpovodeň, která na několik dnů doslova ochromila severní Čechy. V Americe byl objasněn způsob vzniku hurikánů - říká se, že i Chuck Norris si občas potřebuje kýchnout. V Česku se nyní podařilo rozuzlit tajemství vzniku povodní - i Tomáš Rotbauer občas potřebuje "na malou". Oba přitom mají hodně společného, a tak je otázkou, zdali se nemůže jednat o příbuzné. Testy DNA bohužel k dispozici nemáme, ale další životní příběhy určitou návaznost jen potvrzují. Stejně jako když do Chucka Norrise ve velké rychlosti narazí kamion, Chuck Norris ihned zavolá hasiče a sám začne s vyprošťováním řidiče, tak i Tomáš Rotbauer hned začal s napravováním škod způsobených povodní a dnem i nocí pomáhal v zatopených oblastech.
O třebenickém strážníkovi vzniká už mnoho legend. Ta jedna je ale nejpodstatnější, kdyby každý policista v zemi pracoval s takovým nasazením, asi by brzy nebylo třeba policejních sborů, protože by nebylo koho chytat. Je proto třeba Tomášovi jeho "malou" potřebu odpustit, protože on to světu zase brzy v dobrém vrátí. Amerika má jako hrdinu Chucka Norrise, Česko zase Tomáše Rotbauera. I on si pokaždé, když se podívá do zrcadla, řekne: "Sakra, tak takhle bych chtěl vypadat!"


tagy: povodně, Lovosice, Rotbauer, fejeton, Chuck Norris,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Horská výzva zná termínovku pro rok 2020

Hokejoví reprezentanti se podepíší v Porsche Plzeň

Vyhlášení elit uzavřelo na Pálavě letošní Rock Point – Horskou výzvu

Závěrečná Rock Point – Horská výzva v sobotu vzpomene i na Karla Gotta“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz